סינון

מחיר

בושם מונטל המוכר מאד בנראות היפהפיה והשונה שלו. אריזה בצבעי מט, סגול, כסוף וורוד, באריזה יפהפיה ועם אטיטיוד אמיתי.

היישר מפריז שבצרפת, פייר מונטל המעצב הנודע מבית המלוכה הסעודי. בשנת 2003 החליט פייר לצאת לדרך עצמאית, להגשים את חזונו ולהשיק את בית מונטל עם קולקציית בשמים מטריפה ומהפכנית, שונה ומיוחדת.

פייר מונטל - החזון שהתממש לכדי מציאות

מונטל החליט להביא את החלום שלו לכדי מציאות וליצור קולקצייה של בשמים יוקרתיים, אלגנטיים, מיוחדים, בעלי ניחוח שמחזיק לשעות רבות ונשאר נעים ורענן לכל אורך היום. אי לכך, בחר פייר מונטל בתמציות מרוכזות, מרכיבים ייחודיים שהשילוב שלהם יוצר בדיוק את המצג עליו חלם על השנים ושילוב של מזרח ומערב, הן מסעודיה והן מההתפתחות המדהימה של המערב. 

הזמן הרב אותו בילה מונטל בסעודיה אפשר לו לראות את חזונו בצורה ברורה יותר, להבין בדיוק מה הוא כל כך רוצה ליצור. בית המלוכה של סעודיה אפשר לו לחוות את כל הטעמים, הניחוחות ואוצרות הטבע שיש למדינה להציע והתוצאה הייתה מדויקת. כך יצר מונטל מהחומרים הטובים ביותר, בשילוב כל אוצרות המזרח והמערב, ניחוחות נפלאים ומורכבים מלאים בייחודיות, וכל זאת בתוך בקבוק בושם אחד.

עד ראשית שנות האלפיים פייר מונטל שירת את בית המלוכה הסעודי, משם שאב את הויז'ן שלו שהתגבש לימים לכדי מציאות. אי שם בערב הסעודית מונטל נהנה ממשאבים בלתי נדלים, הייתה ידו משגת למכלול רחב מאד של חומרי גלם והוא נחשף לכלל סודות ורזי המערב. כל אלו נטעו בו רבות, והפכו את חזונו לאותנטי וברור עוד יותר.

וכך, לצד כל הכלים שרכש במהלך השנים, וכן לצד החן הנפלא של פריז היפהפיה ואירופה המיוחדת הגיע מונטל ליצירתו הסופית: בושם מונטל. בושם בעל ניחוח מהפנט ועוצמתי, שמשדר נשיות אמיתית ואיכותית והמון אלגנטיות ויוקרה. אלו אפשרו לו את פריצת הדרך שכה ייחל לה כל השנים, והמון הגשמה עצמית. וכך, עד מהרה, הפך בושם מונטל לאחד ממותגי הבושם החמים והמצוינים בשוק הבישום.

אז מהו בכלל הסוד של בושם מונטל?

הסוד מתרכז במיני ניחוחות ועוצמות, בשילוב המיוחד של כל מה שרכש והביא עמו מונטל מהמזרח לצד האירופאיות והקלאסיות הטמונות בו. ניחוחות פירותיים, אקזוטיים ועוצמתיים, שמאפשרים יצירת חושניות אמיתית. כמו כן שילוב בין מרכיבים כגון שמנים ותמציות מכלל התרבויות הללו, ערבובן והטמעתן. וכך עשה מונטל שימוש במרכיבים כמו ארז, אלמוג, ענבר, קטורת, פרחים על גווניהם ועוד.

סינון
₪250.00 ₪275.00
₪250.00 ₪275.00
₪250.00 ₪275.00
₪250.00 ₪275.00