סינון

מחיר

כשאישה בוחרת בושם, היא לא רק בוחרת ניחוח מצוין שמשקף את האישיות שלה, בעיניה, באופן מושלם באמצעות ניחוח מדויק. היא גם בוחרת אטיטיוד, סטטוס, מטרה אליהם היא שואפת, אידיאל אשר ייתן ביטוי מושלם למראה בה היא רואה את עצמה. בושם קלואה הוא המושלם ביותר למשימה הזו. 

מדובר באחד המותגים הנחשקים ביותר בעולם, ואחד הבשמים היותר נרכשים ע"י נשים כמעט בכל יבשת. מאז ייצורו בשנות ה-70 ועד היום, מדובר באחד הבשמים הנמכרים ביותר בחנויות המובחרות, וזה שהביקוש שלו מדבר בעד עצמו.

קלאס באפס מאמץ

לבושם קלואה ניחוחות של קלאסיקה ואלגנטיות, עדינות פירותית מתקתקה ורעננה, לצד חושניות עטופה בנשיות מתפרצת ועוצמתית. קולקציה שלמה של בשמים במגוון צורות, ניחוחות וסוגים, כך שכל אישה תוכל למצוא את הניחוח שיהווה את הביטוי המושלם לנשיות שלה.

מעבר לכל אלו, בושם קלואה גם מצטיין בנראות ובאסתטיקה שלו. אין ספק כי העין רוכשת גם היא, ובאלו - אין עוררין כי מדובר בבושם המושלם ביותר באריזה המתוקה ביותר, המשלבת מראה נשי ואלגנטי מצד אחד, ובוהמי ולא סטנדרטי מצד שני. ורוד, נוצץ, עם דיטייל מושלם של פפיון ורוד, ואין אישה אחת שלא תתרגש ותרגיש שמדובר בבושם המושלם ביותר עבורה.

המותג קלואה הגיע אלינו היישר מצרפת במקור, והוא נוסד בשנת 1952 ע"י גב' גבי אז'אן, מפתחת מותג פריזאית ממוצא מצרי. מאחר שידוע כמה מאז ומתמיד תרבות מצרים מצטיינת בכל הקשור באסתטיקה וטיפוח, אין זה כלל פלא. הגב' אז'אן חיפשה מענה הולם ומדויק לדרישות הגבוהות של אופנת הוט הקוטור בפריז בחברה הגבוהה. בשנת 1975 הציג מותג הקלואה את בושם הקלואה המפורסם ע"י המעצב קארל לגרפלד. אשר הביא את הניחוח המדויק ביותר, מעבר לפריטי הלבוש, הנתפרים באופן מדויק למידותיה של החברה הגבוהה, היה ניחוח הקלואה ההשלמה המושלמת לאלו. מאז, יצר המותג מבחר רחב של בשמים מבית המותג.

סימני ההיכר של בושם קלואה הם נשיות, רכות ורומנטיקה, וקלואה חרטה על דגלה להביא את אלו מהתאוריה- אל מציאות הניחוחות האולטימטיבית. והתוצאה: קלאסיקה נשית מתמשכת.

קצת הסטוריה על הבושם הנחשק בעולם - בושם קלואה

כפי שצוין לעל, גבי אז'אן, הלוא היא המייסדת של מותג קלואה הקימה את החברה בשנת 1952. אותה גבי אז'אן, נולדה כאמור במצרים והביא עמה את תרבות מצרים הענפה לכל אומנות המותג מאז ועד היום. בשנת 1985 העבירה גבי אז'אן את מושכות החברה למר אלפרנד דנהיל, שהיה יצרן טבק ידוע באותה תקופה ומאד עשיר, השקיע בחברה והמשיך לפתח אותה על יסוד עבודתה של אז'אן.

אותה גבי אז'אן הייתה האוטוריטה של מותג הקלואה, והשילוב של תרבות מצרים יחד עם התרבות הצרפתית ובפרט הפריזאית הוא זה שיצר את המותג הנפלא כפי שהוא כיום. באותה תקופה, תרבות האופנה הנהוגה הייתה לתפור מאפס, בהתאם למידה ובהזמנה אישית, הוט קוטור במיטבו. אז'אן החליטה לשנות את המטריה והיא אחת החלוצות שהעלו על נס את תורת הבגדים המוכנים ללבישה. כך, נתנה אז'אן פייט ענק לחברות האופנה הגדולות כמו דיור או שאנל, בסגנון אחר, מקרב יותר ללקוחה וכך גם הגיע לקהל רחב בהרבה. 

לאחר מכן, החלו מותגים נוספים אט אט לנהוג כמו אז'אן, ולהכניס עוד יותר את תרבות היצור של הקולקציה המוכנה ללבישה. וכך למשל בשנת 1956 נוצר גם המותג ז'יבנשי ע"י אובר דה ז'יבנשי, והמשיך את דרכה של אז'אן. מה שלרבות השנים התפתח כמובן לכדי תרבות אופנה של ממש.

כל אלו ועוד הביאו את מותג קלואה להיות מי שהוא היום, ואף למשוך אליו לקוחות מהשמנה מהסלטה של החברה הגבוהה. כך למשך הגיעו לרכישה גם לקוחות מפורסמים ביותר כמו ג'קלין קנדי, בריז'יט ברדו השחקנית היפהפיה והמפורסמת, גרייס קלי- דוגמנית ושחקנית זוכרת אוסקר, ועוד רבות וטובות. מכאן, היד הייתה נטויה והמותג החל מתפתח, ליצור קולקציות נוספות פרט לביגוד, והגיע לכדי מה שהוא היום. 

וכך, בשנת 1975 התחילה החברה לייצר את ניחוח הבושם הכה מפורסם שלה- Chloe. ולא מכן הקולקציה הלכה וגדלה לכדי יותר משלושים בשמים שונים בניחוחות שונים, בהתאמה לאנשים שונים.

כיום, המותג נחשב לאחד המותגים הנחשקים בעולם האופנה והבישום, ובעל מעל 140 חנויות ברחבי העולם, כאשר המרכזית שבהם היא כמובן בפריז.

סינון
₪250.00
₪250.00
₪150.00 ₪175.00
₪150.00 ₪175.00
₪225.00 ₪250.00
₪225.00 ₪250.00