סינון

מחיר

Al Haramain

בושם אל חרמין - אלגנטיות לצד ייחודיות


בשמי אל חרמין ידועים בניחוחותיהם החזקים והחושניים. מאחר שמדובר במותג אשר מגיע אלינו היישר מאיחוד האמירויות, מדובר בבשמים שמהולים בניואנסים אקזוטיים מהמזרח ובתוכם ניחוחות קסומים ומתוקים של פירות ופרחים. ממש השד שבתוך הבקבוק, לפתוח, להריח, להתרשם ולהתעופף לעולם אחר לחלוטין.

בשמי אל חרמין נפלאים כל כך מאחר שמצד אחד הם קלילים, אינם מקנים תחושת כבדות, ומצד שני נשמרים לשעות רבות, ומפיקים ניחוחות אלגנטיים וגוונים של יופי ושוני. לאחר שתרכשו את בושם אל חרמין, אין ספק שתהיו המסמר הנוצץ והריחני ביותר של הערב. לצד ניחוחות מאסק, ורדים, פרחים ופירות, תמצאו את מתיקות מאוזנת לצד ניחוחות קצת פחות פירותיים ומתוקים. משפחת בשמי אל חרמין נעה על מנעד מתוק גדול יחסית של ניחוחות, צורות וריכוזי ניחוחות שונים, כך שכל אחד, גברים ונשים, יוכל למצוא את עצמו באחד מבשמי המותג הנפלא.

החל מ-2012 ועד היום, בשמי אל חרמין מיוצרים ומיובאים לכל העולם, כך שכולנו נוכל ליהנות מהניחוחות הנפלאים והמיוחדים הללו. ניחוחו האלגנטי של בושם אל חרמין מגיע בכ-200 סוגים שונים ומגוונים של בשמים, והאחרון שבהם יוצר, נכון לעכשיו, ב-2018. ובאותה השנה בדיוק, הוכתר מותג הדגל של בשמי אל חרמין- הניחוח Hayati כניחוח הנמכר ביותר באירופה לשנה זו.

סינון