תקנון החנות

 1.הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים

2. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

3. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

4. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

6. המחיר הינו כולל מע"מ .

 

רכישה רגילה

במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש. הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן :

1. החנות תציג רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי.

2. לאחר הוספת המוצרים המבוקשים ל"עגלת הקניות" ימשיך הקונה בעמוד "עגלת הקניות" ל"אישור קנייה" ושם ימלא את פרטיו המלאים ולאחר מכן יסתיים הליך הקנייה האינטרנטי.


ביטול הזמנה

1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה*  בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן החוק: http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations )

2. ניתן לבטל רכישת מוצר 7 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח  באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות. ניתן לבטל את העסקה ולהחזיר את הבושם רק במידה והבושם או אריזתו לא נפתחו כלל והמוצר הינו שלם וחדש כפי שנשלח והתקבל..

3. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 10% מערך העסקה לרבות עלות המשלוח אך לא למעלה מ-100 ש"ח, בהתאם להוראות החוק.

4. במקרה ביטול חלה על הלקוח חובת להחזיר את המוצר עם שליח עד לבית העסק של הספק . מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית כולל הניילון שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. במידה והמוצר יגיע פגום באופן כלשהו לספק, הספק לא יזכה את הלקוח באופן כלשהו.

5 המוצר ישלח לבית העסק עם שליח על חשבון הלקוח.

6. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

6.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .

6.2 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

6.3 במידה ואימות הלקוח/פרטיו האישיים, מספר כרטיס האשראי או פירטי כרטיס האשראי לא יאומתו על ידי חברת כרטיסי האשראי.

6.4 במידה והלקוח יתבקש לשלוח צילום תעודת זהות לאימות פרטים כלליים / פירטי כרטיס האשראי ויסרב לעשות זאת.

7. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

8. במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך .הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .

 

*מקרים בהם לא ניתן לבטל עסקה: http://www.consumers.org.il/category/cases-for-no-annulment-rights

 

 אספקת המוצרים

1. החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר,
אלא אם צויין מפורשות אחרת ולאחר אישור סופי של חברת האשראי על אישור העסקה.

2. החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע סגר ומגיפה.

2.2 שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.

3. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג. כמו כן לא כולל את יום ההזמנה.

4. במידה והלקוח לא יאסוף את המוצר מכל סיבה שהיא והמוצר יוחזר לספק, הלקוח יזוכה לפי מדיניות ביטולים (ראו "ביטול הזמנה"), ובניכוי עלות המשלוח מהכתובת שהמוצר סופק עד לספק. 

 

דמי משלוח


1. דמי המשלוח ללא עלות במשלוח לנקודת איסוף.

או: דמי משלוח בעלות 20 שח לבית הלקוח.

2. איסוף עצמי במגבלות מגפת קורונה ובתיאום מוקדם בלבד ללא עלות.

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה , ניתן לפנות אל:

 

טלפון:  052-7799144

כתובת: ת.ד. 4383, קיסריה

דוא"ל  [email protected]

 

 כללי

1. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות. חלק יצרניות הבושם העולמיות משנות את עיצוב הבושם או האירוז על פי שיקול דעתן, ולעיתים שולחות את אות הבושם באירוזים שונים ליבשות שונות בעולם.

2. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש באמצעות האתר 

3. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות.

4. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.